Templates by BIGtheme NET

Motosepp autoteenindus Tartus teostab järgmisi töid: sõidu-, veo- ja  pakiautode ning mootorrataste ja ATVde remont ja tehniline hooldus, diisel- ja bensiinimootorite remont, käiguvall (?), kompuuterdiagnostika, kliimamaseadmete remont ja hooldus, ning Webasto süsteemi paigaldus.

Autoteeninduse spetsialistide meeskond pingutab maksimaalselt, et kliendid jääksid rahule. Motosepp autoteeninduse spetsialistide poolt pakutavate teenuste spekter on lai : müügieelne ettevalmistus, kummimontaaźitööd, balansseering, tehniline hooldus ja muud autoremonditööd. 

Peamiseks eeliseks klientidele, kes annavad oma auto autokeskusesse, on tehtud tööde kvaliteedigarantii.

Motosepp spetsialistid teostavad mistahes töid ja annavad kõikidele oma klientidele vajalikke soovitusi. Meie firma remonditööde spetsialistid teostavad kõik teenused kokkulepitud tähtajaks maksimaalse tähelepanuga kvaliteedile.

Diisel- ja bensiinimootorite remont.

Diiselmootori remont. Mootori diagnostika.  

Sissepritsemootorite diagnostika, hooldus ja remont.

Meie autoteeninduse võimalustespekter ei piirdu ainult regulaarse tehnilise hoolduse ja mootori kapitaalremondiga.  

Meie spetsialistid teostavad ka raskemaid mootoriremonditöid, millest loobuvad teised autoremonditöökojad Tartus.

Kvaliteet, garantiid, minimaalsed teostustähtajad, tähelepanelik suhtumine igasse klienti – need on meie töö peamised põhimõtted.  

Meie teeninduses teostatakse kogu automootori kapitaalremondi kompleksteenused, mis sisaldavad endas kõiki etappe, tagamaks mootori kapitaalremondi õige tehnoloogia.  

Komplekssus sisaldab mootori mahavõtmist, mootori lahtivõtmist, mootori kõikide detailide hoolikat pesemist ja mootori remondiks vajalike varuosade nimekirja kindlakstegemist.  

Meie spetsialistid aitavad igal kliendil valida varuosad, mis on mootori remondiks vajalikud. Meil on võimalus tagada mootori remont nii originaalsete kui ka mitteoriginaalsete kõrgekvaliteetsete varuosadega, mis võib oluliselt vähendada mootori  kapitaalremondi maksumust.